Wczasowa 2-kontakt to najlepsze miejsce na wynajem apartamentu w Ustce. Jest to miejsce położone już na obrzeżu hałaśliwego w sezonie i mocno zatłoczonego centrum miasta. Jednocześnie jednak jest relatywnie blisko do marketów spożywczych, barów,kawiarni, restauracji, apteki, przychodni lekarskiej, poczty, bankomatu, punktów usługowych i innych niezbędnych do funkcjonowania podczas wakacyjnego wypoczynku.

Równocześnie jest relatywnie blisko do promenady nadmorskiej tj. ok.6-minutowy spacer chodnikiem. W ostatnim czasie zarówno włodarze miasta, jak i inwestorzy prywatni wykonali w okolicy wiele inwestycji, które spowodowały, że rejon tego apartamentu stał się najbardziej atrakcyjnym terenem w Ustce.

W pierwszej kolejności zagospodarowano nie uporządkowany teren pomiędzy ul. Wczasową a plażą ( Wczasowa 2-kontakt ) na wydmie nadmorskiej, wytyczono alejki, trasę rowerową, postawiono ławeczki, zrobiono nowoczesne wejście na plażę (również dla osób niepełnosprawnych na wózkach). Tu na ” Trakcie Solidarności” wśród zieleni i w ciszy można autentycznie wypocząć.
Nieopodal „Traktu Solidarności” we wschodniej części Promenady Nadmorskiej realizowany jest na pow. 4,5 hektara Park Zdrojowy. Jest to budowa czterech placów oraz ciągów pieszych utwardzonych i nieutwardzonych,bedących przedłużeniem „Promenady Nadmorskiej”. Będzie tu ścieżka zdrowia ze stacyjkami do ćwiczeń (równoważnie , płotki, słupki,drabinki, zestawy do wspinania i podciągania). Dla dzieci będą tu :huśtawki, zjeżdżalnie, piaskownice, miniścianka do wspinaczki. Będzie tu również stół do gry w szachy lub warcaby oraz siłownia na świeżym powietrzu.

Nieopodal posesji, na której znajduje się apartament ( Wczasowa 2-kontakt ) powstaje jeden z największych w Polsce kompleksów rekreacyjno – uzdrowiskowych z dostępem do urządzeń rekreacyjnych oraz gabinetów zabiegowych zarówno dla swoich gości, jak i osób spoza ośrodka. Największą atrakcją będzie tu dwupoziomowy aquapark, ogromne jakuzzi, zjeżdżalnie w postaci rwącej rzeki; będą urządzenia odnowy biologicznej, m.in.basen rekreacyjny czy bicze wodne. Część sanatoryjna z zabiegami dla wszystkich chętnych w 25 gabinetach będzie wykorzystywać naturalne borowiny oraz solankę. Dla dorosłych atrakcją będzie restauracja z widokiem na morze, a dla dzieci centrum zabaw. Całość ma być otwarta na wiosnę 2014 roku.

Kontakt telefoniczny, poprzez e-maila oraz adres apartamentu

Komfortowy Apartament
Wczasowa 2, 76-270 Ustka

tel. 502 681 571
tel. 694 312 315